On-line marketing

PPC Reklama

Sklik

Google Ads

Sociální sítě

Facebook

Instagram

YouTube

Dobře spravovat Váš profil na sociálních sítích je naše priorita. Chceme komunikovat s maximálním nasazením s Vašimi fanoušky a zákazníky, přidávat pozitivní a praktické příspěvky s obrázky v nejvyšší kvalitě. Využíváme nástroje PPC reklamy pro optimalizaci vašeho byznysu.

Ukázky práce

Video a fotografie

Fotografické služby

Reklamní videa

Produktová videa

Reportážní videa

Natáčet videa nás fakt baví. Natočíme Vám reklamní, produktová či reportážní videa. Fotky jsou náš život. Nafotíme Vám svatby, rodinné akce, portréty, koncerty, ale i reportáže, gastronomii, hotely nebo i produktové fotografie.

Ukázky práce

Rádio a TV

Spotové kampaně

Sponzoringy

Speciální pořady

Máme velké zkušenosti i s kampaněmi v masových médiích. Rádio a TV umí nádherně pracovat s emocemi, což v kombinaci s „racionálním“ online marketingem vytváří dokonalý komunikační mix a nás neskutečně naplňuje, jak pozitivní reakce od klientů přicházejí a jak brilantně kampaně našim klientům fungují.

Budování značky a PR

Komunikační strategie

Mediální analýzy

Personalistika

Copywriting

Logotypy

Logomanuály

Vybudujeme a zvýšíme hodnotu Vaší značky, zpracujeme komunikační plány, vypracujeme SEO analýzu, napíšeme PR článek do novin i časopisů, inzerát i kampaň na nové zaměstnance, či kreativní text do Vašich spotů. Děláme to moderně, konstruktivně a s maximální možnou pozitivní energií.

Ukázky práce

Webové stránky

Vytvoření webu

Správa webu

Webdesign

Grafické návrhy

Zakázkové webové aplikace

E-shopy

UX

Pomůžeme Vám se směrem a grafickou stránkou Vašeho loga, výrobou a správou Vašeho webu i celkovou moderní, jednoduchou a snadno rozeznatelnou firemní identitou Vaší společnosti.

Ukázky webů

Eventy

Konference

Dětské dny

Dny otevřených dveří

Ozvučení akcí

DJs

Koncerty

Chystáte den otevřených dveří, konferenci nebo dětský den? Nafoukneme balónky, zajistíme catering, ozvučíme, nasvítíme, odmoderujeme, zajistíme interprety a vše potřebné. Vy si můžete jen užívat. Na závěr vaše obchodní partnery ještě vybavíme originálním dárkem.

Ukázky eventů

Audio

Rádiové spoty

Zvuková loga

Hudební podkresy

Voiceovery pro TV reklamy a firemní filmy

Kontaktní zvuk a postprodukce

Hlášky pro ústředny

Natáčíme voiceovery pro televizní reklamy, firemní filmy, včetně postprodukce. Skládáme hudební podkresy na míru, znělky a tvoříme zvuková loga. Natáčením se zabýváme od roku 2008 a vyrobili jsme více než 10 tisíc reklamních spotů. Vše zvládáme v několika jazykových mutacích.

Ukázky audia

Tisk

Tiskoviny, letáky

Potisk na látky

Reklamní polepy aut

Potisk reklamních předmětů

Výroba světelné reklamy

Umíme pro Vás navrhnout a vyrobit vše od vizitek, přes letáky až po billboardy. Zajistíme Vám potisk reklamních a dárkových předmětů i merch pro Vaše příznivce a fanoušky. Máme více než 17letou zkušenost v oblasti sítotisku na látky s použitím vodou ředitelných zdravotně nezávadných barev, šetrných k životnímu prostředí. Potisk provádíme ručně a díky tomu jsme schopni zajistit téměř nulovou zmetkovitost a zároveň vysokou kvalitu tisku na bavlnu, vlnu i syntetické materiály.

Ukázky tisků

Poradíme si se vším…

Umíme toho opravdu hodně, proto se nás případně neváhejte zeptat! Kontaktujte nás.